ART / Lithographs / Giclée 14077082
nr 1407 7082
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Gudrun Kellerman (b. 1943), Sweden. "Familjen". Signed, numbered 29/100. Unframed, 38x28 cm, skadat blad (utanför bild).
Gicléetryck, "Familjen". Signerad, numrerad 29/100. Oramat löst blad, 38x28 cm
Condition: skadat blad (utanför bild)
Gudrun Kellerman, Swedish painter, born 1943.
Monday July 5 2021
at 19:26:24